Firma

HASBORG jest jedną z najbardziej znanych firm w branży piekarniczo-cukierniczej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1997 roku, a dziś jest jednym z wiodących producentów maszyn i urządzeń piekarniczych i cukierniczych. Oferta marki pełna jest innowacyjnych urządzeń, które znajdą zastosowanie zarówno w małej cukierni, jak i dużej piekarni, prowadzącej hurtową produkcję wypieków. Urządzenia te umożliwiają wypiek wielu rodzajów ciastek o różnych formach o kolorach.

Wysokiej jakości maszyny HASBORG tworzone są z najlepszych materiałów. W ich wyposażeniu znajdują się komponenty i podzespoły uznanych światowych marek. Dzięki temu maszyny działają w trybie ciągłym, są bezawaryjne, wydajne i energooszczędne. W zakładach produkcyjnych HASBORG pracują najlepsi specjaliści, których pasją jest tworzenie i udoskonalanie maszyn piekarniczych. Dzięki ich wiedzy oraz doświadczeniu powstają najwyższej klasy urządzenia piekarnicze, wykorzystywane przez klientów na całym świecie.

Maszyny piekarnicze HASBORG doskonale sprawdzą się zarówno w małym, jak i dużym przedsiębiorstwie. W ofercie producenta znajdują się automaty do formowania, piece oraz urządzenia do oblewania czekoladą. Każda z nich posiada nowoczesny, cyfrowy panel umożliwiający sprawne sterowanie maszyną. Urządzenia mają również stałe połączenie WiFi z serwisem, dzięki czemu specjaliści mogą dokonywać napraw i zmiany ustawień bez konieczności wyjazdu do klienta. Maszyny posiadają również menu w kilku językach oraz możliwość zapisywania w pamięci wybranych receptur.

W ofercie marki HASBORG znajduje się wiele innowacyjnych automatów do formowania ciasteczek. To niezawodne maszyny, które pozwalają tworzyć wiele rodzajów słodyczy. Z ich pomocą powstaną m.in. muffiny, pierniki, biszkopty, ciastka kruche, ciasteczka nadziewane, z polewą, wielokolorowe. Wspomniane automaty dostosowane są do pracy w linii produkcyjnej. Co więcej, urządzenia te można doposażać w funkcje dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Automaty posiadają łatwe w obsłudze menu, zaprogramowane w kilku językach.

HASBORG nieustannie pracuje nad tym, by stać się liderem w branży piekarniczo-cukierniczej. Firma skupia swoją działalność na tworzeniu maszyn, które zoptymalizują pracę każdego zakładu produkcyjnego. Firma korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań i współpracuje z producentami najlepszych podzespołów. HASBORG kieruje swoją ofertę do wszystkich, którzy chcą zainwestować w najlepsze rozwiązania. Dzięki maszynom tej marki wyposażysz każdą piekarnię i cukiernię. Z ich pomocą uzyskasz ciągłą produkcję pysznych, estetycznych i powtarzalnych ciasteczek różnego rodzaju.